Proszę wpisać swój adres mailowy, prześlemy aktualny regulamin i cennik

Wyślij

Dziękujemy za skorzystanie z formularza

Close
Close

Opinie 2022 - 2023

Opinie 2021 - 2022

Opinie 2019 - 2020

Opinie 2017 - 2018

Opinie 2015 - 2016

Opinie 2014 - 2015

Opinie 2013 - 2014

Opinie 2012 - 2013

Opinie 2011 - 2012

Opinie 2010 - 2011

Opinie 2009 - 2010

Opinie

Córka jest samoukiem językowym i wyraźniebrakowało jej poprawnej gramatyki. Po dołączeniu do CJO Britanico wyraźniezauważyłaróżnicę i jest bardzo zadowolona z postępów jakie poczyniła w tym roku.

Tata Oliwii 1 LO

Odkąd syn dołączył do CJO Britanico, zauważyliśmypoprawę zarówno w ilościsłownictwa jakim dysponuje, oraz konwersacjach. Zajęcia prowadzone są w ciekawy, bezstresowy sposób, dzięki czemu syn z chęcią biegnie na kolejne lekcje.

Tata Oskara 5 kl

Szkoła w ciekawy sposób przekazuje wiedzę. Rewelacyjny kontakt z uczniem i rodzicami. Bardzo dobre warunki lokalowe. Organizacja zajęć na dużowyższym poziomie niż w niektórych szkołachjęzykowych w Poznaniu.

Mama Maksymiliana i Aleksandra 6 kl. i 2 kl.

Syn bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach z uwagi, iżsą tam inne dzieci. Pani lektor jest bardzo miła i przyjazna dla dziecka, która bardzo musi ciekawie prowadzićzajęcia,bo dziecko bardzo chce chodzićna lekcjęjęzyka angielskiego. Dziecko po zajęciach wychodzi i z niecierpliwością czeka na kolejne. Uczęszczajuż trzeci rok i każda lekcja jest inna i ciekawa. Super lektor dziecko zadowolone.

Poleciłabym kurs znajomym, ponieważ kto nie zdecyduje się, ten nie będziewiedział co traci, a tak naprawdę to zależy indywidualnie od każdego rodzica jakie ma podejście w edukacji swojego dziecka. Jedni mogątwierdzić,że za droga drudzy powiedzą,żemałe dziecko jeszcze nie zna dobrze językapolskiego, a ma je zapisać na język obcy to mija się z celem. Jednak każdy rodzic, jak i dziecko to indywidualność. Ja jako rodzic, który zauważyłszkołęjęzyka Teddy Eddie bez zastanowienia się i konsultacji nawiązałam kontakt ze szkołą, bo uważam,że dziecko nie traci a zawsze zyska i coś mu w główce zostaje. Reklama szkoły jest na tyle fajna, żekażdy rodzic chcącyzainwestować w edukacje dziecka zauważyją i nie będziemusiałpytać innych rodziców o zdanie. Każdy jest dorosły i odpowiada za swoje dzieci, a kto kocha dzieci zapisze je tam, gdzie widzi oczekujących rodziców na swoje pociechy, jak i starsze dzieci, które wchodzą do budynku. Nawet w dzisiejszych czasach szkoładba o zdrowie dziecka. Zdecydowanie poleciłabym ta szkołę

Mama Tymoteusza zerówka i Wojtka 1kl.

Dziecko uczy się porozumiewania i znaczenia zwrotów które bez problemu umie użyć w danej sytuacji a nie suchych słówek czy piosenek nie znając ich znaczenia. Wiedza w Britanico jest przekazywana poprzez zabawę co jest świetnympomysłem dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Mama Julii kl. 2e

Brak barier edukacyjnych dla osób z niepełnosprawnością.

Mama Anny dorośli

Zajęcia prowadzone są w bardzo urozmaicony sposób. Jacek zrobił milowy krok w nauce języka. Próbuje czytać angielskie słowa z reklam, etykiet, zauważa angielskie zwroty w piosenkach i filmach i powtarza je. Wplata poznane zwroty do codziennego języka, odpytuje domowników ze znajomości angielskiego ￿.Świetnymnarzędziem jest również aplikacja internetowa Savy Quest. Jacek bardzo polubiłtakąformę nauki i w zasadzie traktuje to jako zabawę. Ciekawym rozwiązaniemsą przyznawane nuggetsy, które sąfajnązachętą do robienia postępów w nauce. No i bardzo ważna rzecz dla mnie – kontakt z nauczycielem po każdej lekcji w formie sprawozdania z zajęć. To bardzo ułatwiaśledzenie, co dzieci robią i daje możliwość dopilnowania ucznia w domu.

Babcia Jacka kl.2

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Lekcje prowadzone są w sposób skuteczny, a zarazem przyjazny dla dziecka. Gabriel chętnie chodzi na zajęcia i zrobił duży postęp w nauce j. angielskiego. SZKOŁA: dobra organizacja zajęć. P. Aleksandra – zawsze uśmiechnięta, pełna dobrej energii. Jest wymagającym i konsekwentnym nauczycielem, zaangażowanym w przekazywaniu wiedzy uczniom. Stosuje różnorodne metody nauczania, dzięki którym aktywizuje uczniów do efektywnej pracy.

Mama Gabrysia 1 kl.

Syn jest bardzo zadowolony z nauki w Państwa szkole. Przez pierwszy rok nauki bardzo dużo się nauczył. Mówi w domu sporo po angielsku, bardzo chętnie opowiada czego nowego się nauczył. Jesteśmy zadowoleni i czekamy na następny rok nauki.

Mama Norberta 2 kl.

U syna obserwuję ogromny progres, jeżeli chodzi o mowę i używanie języka angielskiego. Syn chętnie korzysta z dostępnych ćwiczeń w aplikacji, jest to znacznie ciekawsza forma zdobywania wiedzy i umiejętności językowych.

Mama Jakuba 2 kl.

Córka bardzo chętnie uczestniczy w każdych zajęciach prowadzonych przez Panią Karinę, fajny sposób utrwalania wiedzy poprzez aplikację do słownictwa quizlet, ciekawe metody nauczania, zawsze możliwość odrobienia zaległych zajęć.

Mama Antosi 5 kl.

Córka chodzi na zajęcia z języka angielskiego w CJO Britanico już trzeci rok i od początku uczy się metodą Teddy Eddie. Postępy są ogromne, Hania świetnie sobie radzi ze słownictwem, w sposób przystępny przyswaja gramatykę, w szkole nie ma z językiem angielskim żadnych problemów. Uważam, że metoda uczenia przez zabawę jest najlepszą metodą. Dziecko w sposób naturalny łapie kontakt z językiem, ponieważ używa go cały czas, a ciągłe powtórki materiału sprawiają, że zapamiętuje słownictwo i gramatykę jakby mimochodem. Bardzo pomocna jest tu również aplikacja, świetnie zrobiona, kolorowa, która sprawia, że dziecko dodatkowo utrwala przyswojony materiał, a także samo próbuje rozwiązywać różne zadania, które „nakłada” na nie aplikacja. Książka i ćwiczenia, moim zdaniem, są bardzo dobrze skonstruowane. Jednakże gdyby nie lektorki, to sukces Teddiego byłby połowiczny. Zarówno Pani Ola (która uczyła Hanię przez dwa lata), jak i obecnie Pani Iryna są SUPER! Jako rodzic z Panią Iryną miałam zawsze świetny kontakt, byłam informowana na bieżąco o postępach córki. Pani Iryna jest wymagająca (ale to akurat bardzo dobrze dla Hanki), zawsze uśmiechnięta, Hania bardzo ją lubi. Nie mam żadnych zastrzeżeń, co do tego, aby Pani Iryna uczyła córkę w przyszłym roku szkolnym.

Jeżeli o mnie chodzi, bardzo polecam lektorów z CJO Britanico oraz zajęcia metodą Teddy Eddie 😊

Mama Hani 2kl.

Wiktor chodzi chętnie na zajęcia, śpiewa w ciągu dnia piosenki, największy plus – zajęcia w trakcie gdy Rodzice są w pracy.

Mama Wiktora kl.1

Dziecko zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach ze względu na przyjemną atmosferę. Praca w grupie ma duży wpływ na to, że bardzo dobrze oceniamy program metodę nauczania. Widzimy efekty nauczania. Zdecydowanie tak, polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Mateusza

Nie wierzyłam, że małe dziecko (córka chodzi od zerówki na zajęcia), może tak szybko i tak łatwo nauczyć się zupełnie innego języka! Nawet nie ma z czym tej metody porównać, po prostu angielski sam wchodzi do głowy – pomaga przy tym bardzo ciekawie przygotowana aplikacja. Córka chodzi już 3 rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów!

Mama Celiny 2kl.

Jesteśmy z mężem bardzo dumni z syna. Nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie osiągnie tak wiele, bardzo lubi chodzić na lekcję w Britanico i o dziwo lubi odrabiać zadania domowe, które mamy wrażenie są dla niego fajną zabawą. Pani Karina jest wspaniałą nauczycielką i bardzo byśmy chcieli, żeby nadal mogła pracować z naszym dzieckiem. Czarek uwielbia swoją Panią i bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Pani Karina jest ciepłą i życzliwą osobą, potrafi w ciekawy sposób prowadzić zajęcia, stwarza miłą i przyjazną atmosferę na każdej lekcji. Czarek po przyjściu do domu zazwyczaj mówi „szkoda, że już się skończyło”. Poczynił ogromne postępy w szkole, język angielski nie sprawia mu już problemów, sam odrabia wszystkie zadania domowe.

Mama Cezarego 2 kl.

Dzięki nauce angielskiego w Britanico Zosia pokochała ten język. Duży nacisk na mówienie, ciekawe, aktywizujące formy nauczania, lekcje w sympatycznej atmosferze skutkują nie tylko bardzo dobrymi wynikami w szkole, ale przede wszystkim coraz swobodniejszym komunikowaniem się w tym języku i rozumieniem w życiu codziennym. Dziękujemy.

Mama Zosi 6 kl.

Kurs angielskiego dla dorosłych prowadzony przez Britanico jest przede wszystkim skuteczny – nastawiony głównie na komunikację, rozwija zdolność budowania wypowiedzi, zmniejsza obawy przed mówieniem. Nie pomija również rozumienia i zagadnień gramatycznych. To wszystko w sympatycznej atmosferze, z zastosowaniem ciekawych, aktywizujących form nauczania i mobilizacją do regularnej nauki.

Pani Agnieszka B1.

Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Zrobiła duże postępy, z przyjemnością rozmawia po angielsku. Świetnie napisała próbne egzaminy z angielskiego. Jestem bardzo zadowolona, że uczęszczała na zajęcia przez ostatnie 8 lat. Zamierzamy kontynuować naukę w CJO Britanico.

Pani Aleksandry 8 kl.

Szkoła przystosowana do uczniów, bliskość szkoły podstawowej i możliwość dopasowania zajęć w Britanico pod zajęcia szkolne są bardzo dużym plusem, niewielkie grupy, bardzo dobry kontakt z lektorem. Polecam

Mama Mikołaja 4 kl.

Dziecko raczej chętnie uczestniczy na zajęciach. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni z kontaktu z lektorem. Umiejętności i efekty nauczania syna odzwierciedlają nasz program i metody nauczania. Polecilibyśmy naszym znajomym kurs CJO Britanico ze względu na zadowolenie i chęć do nauki dzieci.

Mama Michała 5 klasa

Z przyjemnością dziecko uczestniczy na zajęciach ze względu na bardzo dobre podejście lektora, dobrze opracowany program oraz metodę nauczania.

Mama Patryka 1 klasa

Dziecko zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach. Jesteśmy zadowoleni z kontaktu z lektorem. Bardzo dobrze oceniam metodę i program nauczania. Z pewnością polecilibyśmy kurs CJO Britanico znajomym.

Mama Cecylii

Dziecko z chęcią chodzi na zajęcia. Kontakt z lektorem jest bardzo dobry. Znakomicie opracowany program, oraz metoda nauczania. Widać efekty nauczania.

Mama Piotra

Dziecko uwielbia zajęcia w CJO Britanico ze względu na podejście lektora. Bardzo dobrze oceniamy metodę i program nauczania – dziecko w domu mówi po angielsku. Efekty nauczania są widoczne. Zadowolenie dziecka z zajęć wpływa na naszą ocenę, toteż zdecydowanie polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Tymoteusza

Moje dziecko bardzo lubi zajęcia ze względu na bardzo ciekawe lekcje. Podejście lektora do dziecka podczas prowadzonych zajęć jest świetne. Przekazywane informacje i podsumowania postępów są wystarczające, jesteśmy zadowoleni z kontaktu z lektorem. Wpływ na naszą bardzo dobra ocenę mają; metodyka i materiały do nauki, w tym aplikacja komputerowa. Widzimy efekty nauczania w postaci zasobu słów, swobody wypowiadania się, chęci uczestniczenia w zajęciach. Ogólny wysoki poziom satysfakcji i przystępne warunki mają wpływ na naszą ocenę, że zdecydowanie polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Zofii

Dziecko zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach ze względu na metodę nauczania, lektora, plac zabaw. W stu procentach jesteśmy zadowoleni z kontaktu z lektorem, udziela wystarczających informacji. Program i metoda nauczania oceniam bardzo dobrze. Efekty są widoczne córka, chętnie się uczy zatem ma to wpływ na naszą ocenę, że zdecydowanie polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Martyny

Moje dziecko chętnie uczestniczyło na zajęciach. Wysoko oceniamy program i metodę nauczania. Są widoczne efekty nauczania.

Mama Gabriela

Córka zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach, na co wpływa przyjemna atmosfera, ciekawe zajęcia. Zaangażowanie, zadowolenie, postępy sprawiają, że bardzo dobrze oceniamy program i metoda nauczania. Już polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Agnieszki

Dziecko z przyjemnością uczestniczy na zajęciach. Kontakt z lektorem był bardzo dobry. Metodę i program nauczania oceniamy na 10/10. Zdecydowanie widzimy efekty nauczania. Śmiało możemy polecić CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Marcina

Pani lektor bardzo miła, kontaktowana. Bardzo dobrze oceniamy metodę i program nauczania. Jak najbardziej polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Magdy

Sposób przekazywania wiedzy ma wpływ na to, że dziecko zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach. Zadowolenie z kontaktu z lektorem, metoda i skuteczny program nauczania, dobrze przygotowana sala, efekty nauczania - zieci potrafią czytać ze zrozumieniem wiele tekstów ,wpływa na to, że polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Mariusza

Ze względu na sposób prowadzenia zajęć nasz syn bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach. Otrzymujemy od lektora wszystkie interesujące mnie informacje – profesjonalizm. Widoczne postępy Miłosza mają wpływ na naszą bardzo dobrą ocenę programu i metody nauczania. Widzimy efekty nauczania – używanie angielskiego na co dzień. Dlatego polecilibyśmy kurs CJO Britanico znajomym.

Mama Miłosza

Dziecko zdecydowanie chętnie uczestniczy na zajęciach ze względu na przyjemną atmosferę. Praca w grupie ma duży wpływ na to, że bardzo dobrze oceniamy program metodę nauczania. Widzimy efekty nauczania. Zdecydowanie tak, polecilibyśmy CJO Britanico naszym znajomym.

Mama Mateusza

Miła atmosfera podaczas lekcji, brak stresu, zrozumiale tłumaczony materiał.

Mama Kamila

Aleksandra Nowak Da Silva – zawsze uśmiechnięta, pełna dobrej energii, na zajęcia chce się przchodzić.

Pani Irena

Pani Aleksandra jest wymagającym i konsekwentnym nauczycielem, zaangażowanym w przekazywanie wiedzy uczniom. Stosuje różnorodne metody nauczania, dzięki którym aktywizuje uczniów do efektywnej pracy SZKOŁA: Dobra organizacja pracy, otwartość i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Duże zaangażowanie i przyjemna atmosfera.

Mama Hani

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Lekcje prowadzone są w sposób skuteczny, a zarazem przyjazny dla dziecka. Córka chętnie chodzi na zajęcia i zrobiła w ciągu ostatniego roku duży postęp w nauce j. angielskiego, . SZKOŁA: dobra organizacja zajęć, dobre warunki lokalowe i lokalizacja.

Tata Kaliny

Syn bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach. Zajęcia prowadzone w życzliwej atmosferze. Zagadnienia tłumaczone w sposób zrozumiały dla dzieci.

Mama Mikołaja

Nauczycielka sympatyczna, kompetentna , szczera, lubiana przez syna, kreatywna. SZKOŁA: Dobra organizacja – szybka i trafna reakcja na okoliczności związane z pandemią.

Mama Beniamina

Ola bardzo lubi lekcje z Panią Kariną, chętnie uczy się i uczestniczy w lekcjach, widać postępy u córki. Liczę, że Pani Karina będzie nadal uczyła Olę. SZKOŁA: Bardzo przyjazne miejsce, podobnie jak kadra nauczycieli.

Mama Aleksandry

Wspaniały kontakt z dziećmi (rodzicami również :) ) , merytoryczne i profesjonalne lekcje. Melodyjny i dźwięczny głos. SZKOŁA: Bardzo dobre warunki lokalowe, a w tym trudnym okresie świetnie zorganizowana placówka do nauczania zdalnego.

Mama Wiktorii

Pani Natalia jest fachowym i miłym nauczycielem. Bardzo dobrze przeprowadza zajęcia . Same pozytywy. SZKOŁA: Warunki są doskonałe . Kontakt z nauczycielem jest bezproblemowy . Szkoła godna polecenia.

Mama Mateusza

Pani Karina Super! Wiedza, zaangażowanie i pozytywne podejście do uczniów. SZKOŁA: Bardzo dobre warunki, świetny kontakt.

Mama Natalii

Bardzo dobry kontakt z uczniami. W ciekawy sposób przekazywana wiedza. Uczniowie skutecznie aktywowani do pracy. SZKOŁA: Dobry kontakt. Dobry dostęp do informacji. Dobrze poradziła sobie w sytuacji pandemii.

Mama Blanki

Nie mam uwag. Lektorka zaangażowana w swoją pracę, zawsze przygotowana z głową pełną pomysłów na ciekawe zajęcia. Fajna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Pani Klaudia

Nasz syn jest bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć. Widzimy duże postępy w konwersacji i znajomości słówek.

Tata Jeremiego

Miła rodzinna atmosfera, dobra lokalizacja, kreatywny sposób nauczania warsztat , cechy osobowe kadry nauczycieli i sposobu motywacji comiesięcznej.

Mama Natalii

Bardzo dobra lokalizacja interesujące i kreatywne zajęcia, wymagający wykładowcy.

Mama Stanisława

Jesteśmy zadowoleni z jakości przeprowadzonych zajęć. Wykładowca Pani Karina bardzo dobry kontakt ma z dziećmi. Tosia bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia i jest bardzo zaangażowana.

Mama Tosi

Świetne podejście wykładowcy do dzieci, program zajęć dostosowany do wieku oraz gotowość dostosowania się do indywidualnych potrzeb to największe atuty szkoły BRITANICO.

Mama Antoniny

Bardzo dzieci lubią uczęszczać na zajęcia w BRITANICO miła atmosfera.

Mama Alicji

Szkoła jest bardzo dobra dzieci lubią chodzić na lekcję do Pani Kariny oraz reszta wykładowców też jest miła.

Mama Wiktorii

Frederic jest zadowolony z prowadzonych zajęć i wykładowców.

Mama Frederica

Szkoła jest bardzo przyjazna uczniom, a wykładowcy otwarci, twórczy, wymagający od dzieci i od uczniów.

Mama Jana

Szkoła na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry nauczyciel- przyjazny i wymagający.

Mama Bartosza

Wspaniała, rodzinna atmosfera. Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Najlepsza szkoła językowa w mieście.

Mama Jakuba

Dogodne terminy zajęć i małe grupy.

Mama Kai

Gaweł na zajęcia uczęszcza bardzo chętnie, co jest największą rekomendacją dla szkoły. Bardzo lubi lektora. Nie mam uwag, które konsekwentnie mogłyby wpłynąć na zmianę.

Mama Gawła

Pani Karina jest bardzo miłą osobą. Atrakcyjnie prowadzi zajęcia, przez co córka chętnie na nie uczęszcza. Zajęcia z języka angielskiego w BRITANICO na pewno przyczyniły się do osiągnięcia przez córkę wysokich wyników w konkursie przedmiotowym.

Mama Agaty

Dziecko wraca z zajęć bardzo zadowolone dużo opowiada, nie boi się mówić po angielsku. Widzę duże postępy.

Mama Aleksandra

Pani Karina jest profesjonalna i w taki sam sposób prowadzi zajęcia. Jestem bardzo zadowolona.

Mama Nadii

Same superlatywy

Mama Wojtka

Jestem zadowolona z prowadzonych lekcji.

Kinga

Podoba mi się dostosowanie tempa pracy do możliwości grupy, przyjazna atmosfera.

Katarzyna

Pani Karina sympatyczna, wesoła osoba.

Agnieszka

Pani Karina zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy.

Monika

Szkoła jest bardzo dobra, wykładowcy na wysokim poziomie.-

mama Anny klasa 1

Bardzo podoba mi się, że dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę. Małe grupy są atutem. Sympatyczna atmosfera na zajęciach sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają na lekcje.-

mama Małgosi klasa 1

Kompetentna kadra przyjazna dzieciom.

mama Nel klasa 1

Szkoła Językowa BRITANICO wspaniale organizuje zajęcia. Dostosowuje zajęcia do godzin lekcyjnych w szkole. Pani Natalia Hutek wspaniale prowadzi zajęcia.

mama Mai klasa 1

Basia chętnie uczestniczy w zajęciach. Z tygodnia na tydzień więcej umie, chętniej i więcej mówi po angielsku.

mama Basi klasa 1

Dobre podejście lektorów do dzieci. Dobra lokalizacja. Szkoła elastycznie podchodzi do uczniów i ich pozostałych zajęć poza szkolnych.

tata Oskara klasa 1

Szkoła zarówno jak i wykładowcy spełniają nasze oczekiwania. lekcje prowadzone są ciekawie. Dzieci chętnie uczęszczają zatem na zajęcia pogłębiając i utrwalając wiedzę

mama Oliwii klasa 3

Jesteśmy zadowoleni. Lekcje prowadzone ciekawie. Efekty nauki również super

mama Marianny klasa 3

Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera.

mama Piotra klasa 4

Szkoła BRITANICO to ogromna pomoc w nauce języka angielskiego. Syn uczestniczył w zajęciach bardzo chętnie. Pani lektor potrafiła zaciekawić całą grupę, do tego robili bardzo dużo ćwiczeń Pani lektor jest miła i uprzejma. Dodatkowo do każdego słuchacza stosuje się indywidualne podejście. Syn jest zadowolony z kursu.

mama Patryka, gimnazjum

Szkoła godna polecenia, profesjonalne podejście do kształcenia i merytoryczni lektorzy

mama Bartosza gimnazjum

Córka z dużą chęcią uczestniczy w zajęciach, w domu zauważyliśmy znaczny postęp w nauce j. angielskiego od momentu zmiany nauczyciela.

Mama Zuzanny Szóstak

Z zajęć córka jest bardzo zadowolona.

Mama Anny Kolasa

Syn z zajęć bardzo zadowolony. Bardzo dużo z nich wynosi.

Mama Stanisława Pieczyńskiego

Jestem bardzo zadowolona z zajęć mojego dziecka w BRITANICO, ponieważ córka bardzo szybko przyswaja i poszerza swoje umiejętności z języka angielskiego.

Mama Oliwii Wawrzyńczyk

Jan chętnie uczestniczył w zajęciach, chętnie odrabiał zadane zadania w domu. Jest zadowolony z lekcji i wykładowcy. Chętnie się uczył.

Mama Janka Reszeli

Bardzo dogodne warunki, dzieci odbierane są ze szkoły. Syn bardzo chętnie uczęszcza.

Mama Aleksandra Warguły

Zajęcia w szkole są prowadzone bardzo fajnie, nauczyciele są super. Tłumaczą dokładnie materiał. Syn wychodzi z zajęć zadowolony, a nauka języka angielskiego przychodzi mu z łatwością. Pomysł z lekcją pokazową jest super.

Rodzice Oskara Owockiego

Cudowne podejście do dziecka, atrakcyjne zajęcia ( Rafael używa w domu elementów poznanych na zajęciach – piosenki, zwroty).

Mama Rafaela Lubik

Mała grupa dzieci na lekcji, co pozwala dzieciom na większą uwagę , nauczyciela na dzieci.

Babcia Wiktorii Kajasz

Bardzo świetna grupa, super atmosfera na zajęciach. Amelka zadowolona i chętnie przychodzi. Pani bardzo świetna, miła, cierpliwa. Amelka będzie na pewno nadal uczęszczać!

Mama Amelki Adamczyk

Córka jest zadowolona z zajęć, chętnie na nie uczęszcza. Dla mnie ważne jest, że regularnie przeprowadzane są „sprawdziany”, które weryfikują wiedzę. Dzięki temu córka jeszcze bardziej jest zmotywowana do regularnej pracy.

Mama Aleksandry Pietrzak

Bardzo dobre podejście do dzieci. Super sposób przekazywania wiedzy. Ciekawy sposób motywowania i zachęcania dzieci do nauki języka.

Mama Julii Woźniak

Szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji. Wiktor rozwinął swoje umiejętności językowe. Nauczyciel potrafi zainteresować ucznia co skutkuje chęcią nauki i poszerzaniem swoich umiejętności, a co za tym idzie mówieniem w j. angielskim.

Mama Wiktora Olejniczaka

Nie mamy uwag. Świetnie prowadzone zajęcia, umiejętność zmotywowania dzieci do pracy. Dziękujemy Pani Paulino!!!

Rodzice Marcela Dutkowskiego

Jesteśmy zadowoleni z tego, że nasze dzieci mogą uczęszczać do szkoły o takim poziomie nauczania, dzieci bardzo lubią swoich nauczycieli i chętnie uczęszczają na zajęcia.

Rodzice Magdaleny i Huberta Dolińskich

Profesjonalnie, kompletnie, bez uwag.

Tata Jana Mądrego

Zofia jest bardzo zadowolona z formy przeprowadzania zajęć, dużo wynosi z zajęć; bardzo przydaje jej się materiał z zajęć w szkole. Chętnie chodzi na zajęcia.

Mama Zosi Nawrockiej

Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonych zajęć oraz postępów w nauce.

Rodzice Dominiki Gorczycy

Szkoła spełniła nasze wstępne oczekiwania. Wiedza była przekazana w sposób prosty i łatwy do zapamiętania przez córkę.

Mama Sandry Malec

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia zajęć. Kuba dużo się nauczył. Miła atmosfera. Wykładowca super.

Rodzice Jakuba Kucharskiego

Marysia uwielbia lekcje angielskiego, bardzo podoba mi się dostosowanie godzin zajęć do planu lekcji w szkole. Świetny przepływ informacji i duża elastyczność jest Państwa ogromnym atutem. A największym, jest fakt, że praktycznie bez większego wysiłku dostaje 6 w szkole. Minusów nie widzę więc trzymam kciuki oby tak dalej.

Rodzice Marysi Metlak

Córki chętnie przychodzą na zajęcia. Dużo z nich wynoszą – nie muszą dużo powtarzać w domu. Spontanicznie podśpiewują po hiszpańsku. Lubią panią Karinę.

Mama Hani i Oleny Grefkiewicz

Zajęcia ciekawe, urozmaicone. Weronika jest b. zadowolona.

Mama Weroniki Bladowskiej

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Wszystko super !:)))

Mama Janka Sosnowskiego

Jestem zadowolona ze sposobu przeprowadzania zajęć, wykładowcy, małych grup językowych. Życzę utrzymania poziomu nauczania.

Mama Filipa Jędrzejaka

Entuzjazm, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt z uczniami i rodzicami. Oby tak dalej!

Mama Maksymiliana Sobczaka

Super szkoła. Wspaniali i profesjonalni wykładowcy. Zawsze pomogą, doradzą i wytłumaczą. Polecamy wszystkim 😉

Mama Małgorzaty Piekuty

Uważam, że szkoła BRITANICO jest pozytywna oraz profesjonalnie przygotowana do nauki naszych dzieci.

Mama Mai Wąż

Świetny kontakt nauczyciela z dziećmi, miła atmosfera, bardzo dobre podejście do dzieci, szybko widać wyniki w nauce.

Mama Klaudii Świerc

Panuje tutaj przyjazna atmosfera. Wykładowca ma świetny kontakt z uczniami. Uczestnictwo w zajęciach przynosi spore rezultaty w nauce języka.

Mama Katarzyny Kutzner

Lekcje są przeprowadzane sprawnie. Nie nudzę się na nich.

Uczeń Łukasz Nawrocki

Zajęcia są bardzo ciekawe-opinia córki: Pani jest miła i wymagająca

Mama Oli Grodzkiej

Jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy!

Rodzice Natalii Dzięcioł

Szkoła super 😉 wykładowcy też 🙂

Aleksander Sosnowski uczeń

Very good!;)

Sylwia Ratajczak

Żadnych uwag Super szkoła językowa. Życzę udanego urlopu 😉

Patrycja Bożkiewicz mama Natalii i Dominiki

Jestem zadowolona-brak uwag

Mama Patrycji Sobańskiej

Bardzo mili pracownicy, dzieci zadowolone bardzo-chętnie chodzą na zajęcia. Dobra organizacja pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Rodzice Zosi Nawrockiej

Syn z radością uczestniczył w zajęciach. Nauczyciel z zaangażowaniem prowadzi zajęcia. Bardzo chwalę sobie komunikację z lektorami, informacje i logistykę doprowadzenia na zajęcia ze szkoły.

Mama Jasia Mankiewicza

Zajęcia intensywne z wykorzystaniem bardzo dobrych podręczników i ćwiczeń. Lektorka wykazuje się zaangażowaniem i bardzo dobrą angielską wymową.

Rodzice Filipa Kaźmierczaka

Lekcja dobrze przygotowana. Dziecko z chęcią uczęszcza na zajęcia i jest pozytywnie nastawione do prowadzących zajęcia.

Rodzice Adama Pietrzyńskiego

Wspaniały lektor, ciekawe zajęcia, pomysł z przedstawieniem Szopki Bożonarodzeniowej z j. angielskim jest fantastyczny

Mama Wojtka Janiszewskiego

Dziecko jest zadowolone i mówi ż jest super. To ja podtrzymuję tę opinię.

Tata Jakuba Skowrońskiego

Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dzieciom. Bardzo dobrzy lektorzy, dogodne terminy u dużo zajęć dodatkowych.

Rodzice Olka Borzymowskiego

Jestem bardzo zadowolona, fajnie jeśli lekcje j. ang są od razu po zajęciach lekcyjnych.

Mama Oliwii Wawrzyńczyk

Jestem bardzo zadowolona z nauczania w szkole, dziecko uwielbia chodzić na zajęcia, bardzo dobre podejście lektora do dzieci.

Mama Nelly Kuc

Brawo!!! W 100% Zadowolona

Mama Kai Kowalewskiej

Córka mimo początkowych obaw i nieśmiałości chętnie jeździ na zajęcia.

Rodzice Olki Stróżyk

Wymagający lektor sprawdzający poziom przyswojonego materiału. Interesujące materiały, tempo dopasowane do poziomu grupy.

Pani Arleta Tabaczyńska

Pani Kasia jest wspaniałym nauczycielem, bardzo dobrze przekazuje wiedzy (jasno, spokojnie, dokładnie) Dziękuje p. Kasi za ten rok nauki.

Pani Bożena Bombrych

Wyrażam pozytywną opinię o szkole, P.Kasia jest lektorem wymagającym, co powoduje, że zdobywam wiedzę języka.

Pani Barbara Lewandowska

Ciekawe prowadzenie zajęć, sympatyczni nauczyciele.

Rodzice Zuzanny Szóstak

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziecko bardzo lubi uczęszczać na zajęcia. Widzę efekty nauki. Świetna opieka. Duży plus za odbieranie i odprowadzanie dzieci do świetlicy szkolnej.

Rodzice Mai Molendy

Łukasz bardzo chętnie chodził na zajęcia. Spontanicznie powtarzał słowa nauczone na lekcjach.

Mama Łukasza Firleja

Pełen profesjonalizm. Super organizacja i ciekawe zajęcia. Fantastyczna grupa+ świetny nauczyciel= najlepsza szkoła językowa w Murowanej.

Rodzice Emila Błoszyka

Bardzo dobra, wygodna dla rodziców organizacja zajęć; dobry poziom nauczania; atrakcyjne dla dzieci formy nagradzania.

Rodzice Jana Osieki

Podoba mi się atrakcyjne prowadzenie zajęć dla dzieci. Dużym plusem jest odbieranie i odprowadzanie dzieci do szkoły.

Mama Oskara Stróżyka

Jesteśmy zadowoleni i dzieci także

Rodzice Wojtka Paterki

Mili, wykwalifikowani lektorzy. Życzliwa i przyjazna atmosfera.

Mama Jana Jędrzejak

Dobry kontakt oraz relacje pomiędzy lektorami oraz uczniami. Przyjazna atmosfera oraz sposób prowadzenia zajęć. Na uwagę zasługuję terminy prowadzonych zajęć.

Mama Patrycji Gorczyca

Wygodne terminy prowadzenia zajęć oraz bardzo dobry kontakt pomiędzy lektorami a uczniami.

Mama Dominiki Gorczyca

Sympatyczna Pani nauczycielka, która potrafi zainteresować i zmobilizować dzieci.

Mama Marcela Dutkowskiego

Bardzo dobra szkoła, bardzo dobrzy lektorzy.

Krystian Ratajczak

Jesteśmy zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć i dzieci także, z podejścia lektora do uczniów.

Rodzice Mikołaja Paterki

Polecam wszystkim!

Mama Mateusza Nadstazika

Jestem zadowolony z prowadzenia zajęć przez Panią Kasię.

Paweł Szulc

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego.

Aneta Podowska

Szkoła przyjazna, lektorzy wymagający ale wyrozumiali, zachęcający do pracy w grupie oraz samodzielnej. Ciekawie prowadzone zajęcia, sympatyczni nauczyciele.

Zuzanna Szóstak

Wyrażam pozytywną opinię o szkole, P. Kasia jest lektorem wymagającym, co powoduje, że zdobywam wiedzę języka.

Beata Tańska

Wymagający lektor sprawdzający poziom przyswojonego materiału. Interesujące materiały, tempo dopasowane do poziomu grupy.

Arleta Tabaczyńska

Pani Kasia jest wspaniałym nauczycielem, bardzo dobrze przekazuje wiedzę (jasno, spokojnie,dokładnie) Dziękuję p. Kasi za ten rok nauki.

Bożena Bombrych

Córka była bardzo zadowolona z zajęć na których było trochę nauki przez zabawę, śpiew!

Rodzice Kingi Kaczmarek

Bardzo pozytywne nastawienie dzieci, bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Wiktor dołączył w połowie roku i efekt jest zaskakujący. Bardzo duża poprawa wiedzy j. angielskiego, w stosunku do wiedzy jaką miał w szkole

Mama Wiktora i Pauliny Olejniczak

Szkoła językowa spełnia nasze oczekiwania

Rodzice Martyny Głodek

Jestem zadowolona

Patrycja Gronowicz- uczennica

Dogodne warunku do nauki, dobra komunikacja z lektorem.

Mama Oliwki Grządzielewskiej

Dogodna lokalizacja oraz terminy zajęć. Zależność oceny od jakości nauki ucznia. Bardzo miła atmosfera i atrakcyjnie prowadzone zajęcia dla uczniów. Sprawdzanie umiejętności co uczeń się nauczył.

Rodzice Kacpra Lewandowskiego

Świetnie, że dzieci odbierane są ze szkoły i że zajęcia są dopasowane do planu i dzieci z klasy 1 są razem.

Mama Oliviera Kozłowskiego

Miła atmosfera. Syn chętnie uczęszcza na zajęcia i dużo się nauczył. Bardzo duża elastyczność terminów zajęć. Bardzo dobry kontakt między szkołą a rodzicami.

Rodzice Mikołaja Nawrockiego

Ciekawa forma zajęć, sympatyczni lektorzy.

Mama Hani Walczak

Brak uwag. Opinia jak najbardziej pozytywna.

Mama Nadii Dolaty

Super! Uwag brak.

Rodzice Adama Wojnarskiego

Bardzo miła atmosfera, życzliwi lektorzy. Ogólnie super!

Mama Jana Sosnowski

Miła atmosfera i dogodność terminów, profesjonalni lektorzy- to wyróżnia szkołę

Mama Milana Różyckiego

Jesteśmy zadowoleni

Rodzice Kacpra Baszczyńskiego

Jestem zadowolona z zajęć. Prowadzone są w sposób przystosowany do wieku, przez co nauka w BRITANICO jest przyjemnością.

Mama Angeliki Przyborowski

Córki dużo wiedzy wynoszą z zajęć. Nie wymagają pomocy w domu. Chętnie będą kontynuować naukę w przyszłym roku.

Rodzice Oleny i Hani Grefkiewicz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki i postępów Klaudii z języka angielskiego.

Rodzice Klaudii Bąkowskiej

Jesteśmy zadowoleni z postępów naszych dzieci.

Rodzice Kingi i Ani Bąkowskiej

Kuba zadowolony z zajęć. Chętnie uczestniczy w lekcjach.

Tata Jakuba Bosiackiego

Pani Karina rewelacyjnie potrafi motywować córkę do nauki!

Mama Aleksandry Kosarzyckiej

Ciekawy sposób prowadzenia zajęć, zainteresowanie dzieci dialogiem, czas dla każdego dziecka.

Mama Aleksandry Grodzkiej

Dogodna lokalizacja, godziny lekcyjne dostosowane do zajęć szkolnych, nauczyciele komunikatywni, zajęcia prowadzone w ciekawy, przystępny dla dziecka sposób.

Mama Niny Gąsior

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Chcemy żeby nasze drugie dziecko też uczęszczało do tej szkoły.

Mama Zofii Wróbelskiej

W szkole panuje przyjazna atmosfera i wykładowca, potrafi prowadzić tak zajęcia, że dzieci są nimi bardzo zainteresowane.

Mama Milana Różyckiego

Ciekawy sposób prowadzenia lekcji.

Tata Gaji Bromberek

Uważamy że Państwa szkoła jest bardzo dobra. Bardzo pomogła naszej córce w nauce języka angielskiego.

Mama Patrycji Gronowicz

Miła atmosfera, sympatyczni wykładowcy, systematyczność.

Mama Olka Sosnowskiego

Syn jest zadowolony z nauki w tej szkole. Chętnie chodzi, nie jest za późna godzina lekcji.

Mama Kacpra Baszczyńskiego

Moja opinia na temat szkoły jest bardzo dobra o czym świadczy uczestnictwo w jej zajęciach 2/3 mojej rodziny, a od września będzie chodzić do tej szkoły cała nasza rodzina.

Mama Kingi i Ani Bąkowskiej

Jestem zadowolona z zajęć, wykładowcy kompetentni, nie mam żadnych uwag.

Mama Angeliki Przyborowskiej

Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć i forma motywowania dzieci oraz przekazywanie informacji rodzicom.

Mama Marcela Dutkowskiego

Bardzo dobre podejście do dzieci-profesjonalnie szybko widać wyniki w nauce.

Mama Ernesta Stachowskiego

Jestem zadowolona z nauki córki!

Mama Weroniki Stożek

Świetny kontakt nauczyciela z dziećmi, dobra zabawa.

Mama Olafa Rusnaka

Bardzo dobrzy wykładowcy, dobre podejście do dzieci-dzieci zadowolone uczęszczają z radością.

Mama Ernesta Stachowskiego J. niemiecki

Jestem zadowolona z prowadzenia lekcji J. angielskiego.

Mama Mateusza Ratajczaka

Miła atmosfera, ciekawe zajęcia, małe grupy, wykwalifikowana kadra.

Tata Kacpra Janowiaka

Bardzo fajna atmosfera, super nauczyciele i brawo za nową salę

Mama Patrycji i Natalii Bożkiewicz

Miejsce przyjazne dla dzieci, miła atmosfera. Bardzo wysoki poziom nauczania.

Mama Oliwi Grządzielewskiej

Nauka języka od A do Z dla każdego.

Marcin Wawrzyniak

Bardzo miła atmosfera, syn chętnie uczęszcza na zajęcia. Systematyczność w prowadzeniu zajęć, miły stosunek do dzieci.

Mama Janka Sosnowskiego

Wszystko bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona z postępów. Tak dalej.

Mama Łukasza Gis

Ważne że córka chodzi na zajęcia, a trudno ją było przekonać do nauki języka angielskiego. I jest zadowolona.

Mama Laury Nowak

Miła atmosfera, nacisk na pracę domowe i sprawdziany gdzie można sprawdzić czego nauczył na zajęciach. Prowadzenie programu nauczania jaki mają dzieci w szkole z wyprzedzeniem. Dobre materiały które dzieci otrzymują na zajęciach i słownictwo.

Mama Kacpra Lewandowskiego

Widoczne postępy w nauce języka angielskiego ,wesoła luźna atmosfera na lekcjach.

Mama Wojtka Urbańskiego

Jesteśmy zadowoleni z prowadzonych przez Państwa zajęć.

Tata Emila Błoszyka

Szkoła proponuje uczniom bardzo przyjazny sposób nauki Zuzanna chodzi na zajęcia bardzo chętnie. Dobrze czuję się w BRITANICO i wynosi dużo z zajęć. Szkoła uczy odwagi w komunikacji. Zuza nie obawia się czy poprawnie powie nie boi się zadać pytania.

Mama Zuzanny Mankiewicz

Jestem zadowolona z prowadzenia zajęć, dogodnego czasu zajęć, atmosfery panującej na zajęciach.

Magdalena Sommerfeld

Bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach. Wszystko jest dokładnie przedstawione i omawiane w sposób bardzo jasny.

Daria Błażejewska

Jestem zadowolona ze sposobu w jaki prowadzone sa lekcje. Po wielu latach prób zaczęłam systematycznie uczyć się j. angielskiego.

Aneta Bąkowska

Jestem bardzo zadowolna z kursu, który odbyłam w BRITANICO. Zajęcia były prowadzone w atrakcyjny sposób i w bardzo przyjaznej atmosferze. Dla mnie był to bardzo dobrze spędzony czas, w którym mogłam polepszyć moje umiejętności językowe.

Kinga Kołacz

Forma zajęć bardzo atrakcyjna dla małych dzieci, bardzo dobre podejście nauczyciela do dzieci, wspaniałe wyniki nauczania, umiejętności językowe przydatne w praktyce. Dziecka uwielbia te zajęcia.

mama Marcjanny Klepackiej

Jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem postępów jakie Franek uczynił po roku nauki w szkole. Mimo, iż syn miał tylko 4 lata, kiedy rozpoczął naukę świetnie sobie poradził – dzięki pani Karinie i jej wielkiej cierpliwości 🙂

mama Franka Świerczyńskiego

Pozytywne jest to, iż grupy liczą 5-6 osób. Wpływa to na dobry kontakt wykładowca – uczeń. Pozwala lepiej kontrolować postępy ucznia jak i utrzymanie dyscypliny w trakcie zajęć. Dobrym krokiem jest zmiana lokalu szkoły na większy i organizowanie przedstawień dla widzów. Pracę wykładowców oceniam na poziomie bardzo dobrym.

rodzice Patrycji Gorczyca

Miła atmosfera na zajęciach. Ciekawe zajęcia.

mama Kacpra Janowiaka

Bardzo przemiła atmosfera, nauczyciel przyjazny dzieciom. Pozytywne wrażenie.

rodzice Oliwii Grządzielewskiej

Jestem bardzo zadowolona z postępów Alicji w nauce j. angielskiego. Alicja bardzo chętnie chodzi na zajęcia.

mama Alicji Jaworskiej

Jesteśmy zadowoleni ze szkoły językowej jaką Państwo prowadzą.

tata Nadii Dolaty

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach. Dobry przekaz informacji przez pracowników szkoły.

tata Olka Sosnowskiego

Pani Karina ma bardzo dobre podejście do dzieci. Olka wraca do domu za każdym razem wyposażona w nową porcję wiedzy.

rodzice Aleksandry Kosarzyckiej

Wykładowcaa grupy jest miły, pomocny i kompetentny.

rodzice Mikołaja Paterki

Moim zdaniem szkoła BRITANICO prowadzi bardzo interesujące zajęcia dla dzieci. Córka dobrze rozumie tematy, które przerabia na zajęciach. Dzieci otrzymują materiały, które pomagają im w nauce. Dostosowane są terminy zajęć dla planu ucznia, tak aby dziecko mogło swobodnie uczęszczać na zajęcia. Sale są ładnie wyposażone.

mama Roksany Klok

Z relacji dziecka, które w pozytywny sposób ocenia państwa szkołę i wykładowcę, podzielam zdanie, iż szkoła w spoób profesjonalny i przystępny przekazuje wiedzę.

mama Aleksandry Fröhlich

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Dzieci bardzo chętnie na nie uczęszczają. Podejście do dzieci indywidualne.

mama Maksa Różyckiego

Zajęcia b. atrakcyjne, miła atmosfera, dobry kontakt wykładowcy z dziećmi.

tata Kacpra Janowiaka

Mili i sympatyczni wykładowcy, rodzinna atmosfera. Dzieci zadowolone i zawsze uśmiechnięte po zajeciach.

mama Dominiki i Natalii Botkiewicz

Jesteśmy zadowoleni z zajęć na które uczęszcza nasza córka ponieważ widać efekty w nauce j. angielskiego. Życzymy dużo cierpliwości i dziękujemy.

mama Aleksandry Sygneckiej

Duże zaangażowanie wykładowcy w prowadzenie zajęć, duży plus za odbiór dziecka ze świetlicy szkolnej. Małe grupy i świetna atmosfera powodują, że dziecko z chęcią uczęszcza na zajęcia.

mama Łukasza Nawrockiego

Miła przyjazna atmosfera. Dziecko mające problemy zawsze może liczyć na pomoc, dodatkowe wytłumaczenie przed lub po zajęciach.

mama Wiktorii Piekuty

Wykładowca – super podejście do dzieci, ogromna cierpliwość.

mama Nadii Dolaty

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego na które uczęszcza mój syn. Ogromnym plusem zajęć jest stałe prowadzenie ich w j. angielskim oraz świetne podejście i anielska cierpliwość p. Kariny.

mama Nikodema Jóźwiaka

Bardzo sympatyczna atmosfera. Syn chętnie chodzi na zajęcia i bardzo dużo powtarza słówek, śpiewa piosenki. SUPER 🙂

mama Janka Sosnowskiego

Uwag nie mam żadnych, jestem bardzo zadowolona z nauki j. angielskiego. Kamil chętnie bierze udział w szkole na zajęciach z j. angielskiego i nie boi się odpowiadać.

mama Kamila Sommerfeld

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonych zajęć

mama Bartka Szewczykowskiego

Wysoki poziom kompetencji, dostępność przekazywanej wiedzy, bezstresowe poedjście do ucznia.

mama Przemysława Bodzianego

Szkoła bardzo przyjazna dzieciom i motywująca do nauki. Dzieci bardzo chętnie uczą się tu języków.

mama Maksa i Milana Różyckich

Myślę, że szkoła jest na wysokim poziomie a dzieci dobrze przygotowane. Nauczyciele są mili i zawsze potrafią wytłumaczyć dziecku problemy związane z nauką języka

mama Patryka Zych

Wspaniała szkoła i nauczyciele. Dzieci uczą się poprzez zabawę. Mój syn miał 4 lata jak zaczął tu uczęszczać. Bardzo chętnie przychodzi do szkoły i już nie może się doczekać nastepnych lekcji. Jestem mile zaskoczona postępami jakie zrobił w ciągu kliku miesięcy.

mama Stasia Świerczyńskiego

Jestem zadowolona z nauki oraz sposobu przekazywania dzieciom wiedzy. Daniel nie ma żadnych problemów z j. angielskim w szkole. W testach przeprowadzonych przez nauczyciela uzyskiwał maksymalną ilość punktów. Z opinii nauczyciela całorocznej wynika: opanował materiał z zakresu klasy II, wiedza ponad poziom obowiązujący.

mama Daniela Zająca

Brak uwag. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postepów syna w nauce języka angielskiego. Cieszy nas również jego entuzjazm z jakim podchodzi do zajęć w Państwa szkole.

mama Mateusza Nadstazik

Córka jest zadowolona z zajęć. chętnie na nie uczęszcza.

mama Mileny Trepińskiej

Szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana. Nauczyciele są przyjaźni i mili. Dbają o uczniów, są również wymagający. Dzieci są zadowolone i chętnie uczestniczą w zajęciach 🙂

mama Maliwiny Hanzewniak

Przyjazne środowisko, dziecko chętnie chodzi na zajęcia i robi postępy w nauce

tata Zuzi Kasperczak

Kompetencja, profesjonalizm w każdym momencie + odpowiednie podejście do dziecka z trudnościami

mama Wiktorii Piekuty

Bardzo sympatyczne panie, miła atmosfera. Wykładowca – pani Karina – bardzo dobrze dociera z wiedzą do dzieci. Nadia jest bardzo zadowolona, nie wyobraża sobie żeby nie uczestniczyła dalej w lekcjach języka angielskiego

mama Nadii Dolaty

Uważam, że szkoła i wykładowcy uczą dzieci bardzo dobrze. Dzięki „BRITANICO” młodzież ma bogatszą znajomość języków.

babcia Wiktorii Kobus

Chodząc na lekcje nauczyłem się wiele, chociaż nie tak dużo na ile oczekiwałem. Wykładowcy bardzo sympatyczni i mili

Kamil Chybowski

Wszyscy wykładowcy z którymi miałam kontakt byli sympatyczni i kompetentni. Nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę polecać tę szkołę bez najmniejszych wątpliwości.

Anna Jankowska

Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z tej szkoły. Mili nauczyciele i luźna atmosfera. W szkole wszystkim mówię, że jeśli ma problem z angielskim to może tu przyjść. Mi ta szkoła bardzo pomogła. Karolina!

Karolina Rejak

Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim znajomym.

Dorota Pieczyńska

"Wielojezycznosc to jak posiadanie magicznych oczu. Choc je zmruzysz, widzisz wiecej i wiecej…"" Takie wlasnie oczy posiada Pani Karina!
Z calego serca polecam wszystkim, wszystkim. Ma te magiczne oczy… Poza tym jest kompetentna, sumienna i mila. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel- lingwista, jakiego spotkalam kiedykolwiek w moim zyciu!!!

Monika Przybylska ,lingwista, United Kingdom

My jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni, że Róża może uczęszczać na zajęcia. Róża chętnie się uczy i bardzo lubi chodzić do szkoły na angielski.

Róża Pelec i rodzice

Dziecko bardzo zadowolone z nauczyciela i z prowadzenia zajęć. Bardzo zadowolone!

Tomasz Doliński

Jestem zadowolona z zajęć. Atmosfera jest domowa i miła.

Michalina Szudarek

Kiedy po raz pierwszy spotkałam p. Karina Lovon , znałam trzy czasy angielske, a ich odróżnienie było dla mnie nie lada wyznaniem. Obecnie zdecydowałam się na zdawanie matury z j angielskiego na poziome rozszerzonym. Profesjonalizm wykładowcy, serdeczna atmosfera na zajęciach oraz silna mobilizacja do pracy, obudziły we mnie wiarę we własne siły. Dobra Znajomosć angielskiego dala mi nie tylko pewność siebie w szkole, ale też poczucie wolnosci, poczucie że cały swiat stoi przede mną otworem.Cieszę się, że nie wstydzilam się poprosić o pomoc, a właśnie z pomocą BRITANICO Language Center, granice mojego języka otworzyły granice mojego świata.

Patricia Danowska Senior High School Student – Poznań

Od ponad pięciu miesięcy pobieram indywidualne lekcje języka angielskiego u Pani Kariny Lovon Pena de Kuś. Czuję się teraz dużo swobodniej, kiedy rozmawiam z obcokrajowcami, poprawiłam też moje wyniki w nauce i punktacji, jaką otrzymuję na próbnych maturach. Moja nauczycielka poświęca mi dużo uwagi, na każdą lekcję przygotowuje ciekawy materiał i jest niezmiennie cierpliwa w tłumaczeniu mi niezruzmialych dla mnie słówek i gramatyki. Mogę też prosić o pomoc językową w formie e-maila czy smsa. Bardzo istotna jest ciepła atmosfera na zajęciach. Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam korzystanie z oferty CJO BRITANICO.

Ania Jankowska

Wykładowcy bardzo sympatyczni, stwarzają warunki przyjazne do nauki

Studentka grupy początkowej jęz.angielskiego

Jestem bardzo zadowolona zarówno ze sposobu prowadzenia zajęć, jak i z nauczyciela. Moim zdaniem szkoła stworzyła dogodne warunki do nauki języków obcych.

Marta, studentka jęz.hiszpańskiego – Elemental 2