Pomożemy Tobie
porozumieć się
ze światem

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/beep/ftp/cjoBritanico/wp/wp/wp-content/themes/britanico/page.php on line 66

General course information for adults

[:pl]NAJLEPSZE METODY

 

Kładziemy nacisk na praktyczne używanie języka. Już od najniższych poziomów będziesz mówił w języku obcym. Troszczymy się o dobór jak najskutecznieszych metod komunikatywnych, dbamy o Twój aktywny udział w zajęciach oraz o prawidłowy rozwój wszystkich umiejętności językowych. Regularnie sprawdzamy Twoje postępy. Dwa razy w roku otrzymasz raport studenta wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszej nauki. Abyś mówił i rozumiał bez granic.

 

Kursy ogólne / GENERAL ENGLISH

 

Obejmują naukę od poziomu początkującego do zaawansowanego, kursem języka angielskiego dla starszych nastolatków i dorosłych, którzy pragną efektywnie i dynamicznie nauczyć się porozumiewać w języku angielskim. Kurs koncentruje się na gramatyce i słownictwie oraz ich prawidłowym zastosowaniu w codziennych sytuacjach, kładąc nacisk na rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

 

Na zajęciach kładziemy nacisk na umiejętność swobodnego porozumiewania się, na rozwijanie słownictwa i wszystkich umiejętności komunikacyjnych (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Częste sprawdziany mobilizują do systematycznej pracy i pomagają utrwalić zdobytą wiedzę.

 

Kursy indywidualne

 

Słuchacz ma możliwość wyboru dnia, godziny zajęć. Program opracowany jest w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby ucznia. Cena za 1 godzinę lekcyjną (45 min.), która jest jednostką rozliczeniową, uzależniona jest m.in. od poziomu zaawansowania słuchacza. Formuła ta okazuje się często jedynym możliwym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, które nie mogłyby uczestniczyć w zajęciach kursowych.[:]