Pomożemy Tobie
porozumieć się
ze światem

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/beep/ftp/cjoBritanico/wp/wp/wp-content/themes/britanico/page.php on line 66

Dzieci - Britanico KIDS

[:pl]

Angielski dla Twojego dziecka

 

Nauka angielskiego dla dzieci powinna być zabawna i inspirująca. Dzieci we wczesnym wieku zdobywają wiedzę i uczą się w sposób naturalny. Najlepszą metoda nauczenia ich języka jest używanie języka takim jakim jest, w kontekście. Max. ilość osób w grupie 6

 

Poziomy

 

Friends – w wieku 5 lat. Poziom friends jest przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie umieją czytać ani pisać. Uczą się języka przez słuchanie i powtarzanie pojedynczych wyrazów, zdań, rymowanek i piosenek oraz przez zabawy ruchowe. Stwarzają warunki do pomocnej w nauce języka stymulacji werbalnej, plastycznej, muzycznej i ruchowej. Czas trwania zajęć: 2 lekcje w tygodniu po 45 min. każda.

 

picture_001Przygotowujemy dzieci do egzaminów YLE

 

Starters 1 kurs dla pierwszoklasistów (6-8) lat – koncentruje się na słuchaniu oraz mówieniu, a naukę pisania rozpoczyna od drugiego półrocza. Uczy nowych słów i zwrotów przy pomocy piosenek i rymowanek, ułatwiając tym samym naukę wymowy i zapamiętywanie materiału. Klarowne ułożenie materiału gwarantuje również oszczędność czasu w przygotowywaniu zajęć. Czas trwania zajęć: 2 lekcje w tygodniu po 45 min. każda.

 

Starters II (8-10) lat. Po zakończeniu tego poziomu wasi pupile nauczą się wszystkiego aby móc przystąpić do testu YLE. Będziemy ćwiczyli z podobnymi testami aby przygotować ich do tego najważniejszego. Czas trwania zajęć: 2 lekcje w tygodniu po 45 min. każda.

 

Movers (10-12) lat – dzieci będą się przygotowywać na następny poziom i do następnego testu dla moversów. Będziemy sprawdzali poziom nauki naszych studentów jednocześnie zapoznając ich z egzaminami YLE Czas trwania zajęć: 2 lekcje w tygodniu po 45 min. każda.

 

YLE TESTS

 

picture_002YOUNG LEARNERS ENGLISH TEST (YLE)

 

Nauka angielskiego dla dzieci powinna być zabawna i inspirująca. Dla każdego rodzica natomiast dużą przyjemnością jest patrzeć, jak jego dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem. Cambridge Young Learners English Tests to doskonały sposób, by pokazać dzieciom jak dużo już umieją, a tym samym zachęcić je do dalszej nauki.

 

Nauka języka obcego przynosi dziecku wiele korzyści. Należą do nich pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z testami językowymi. Wzmacniają one wiarę dziecka we własne siły, a przez to przyczyniają się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości.

 

Setki tysięcy dzieci na całym świecie przystępuje do Cambridge Young Learners English Tests. Twoje dziecko może stać się jednym z nich, a Ty jako rodzic będziesz dumny, że zdobyło znany w wielu krajach certyfikat Cambridge YLE, który potwierdza znajomość języka angielskiego.

 

Kto może zdawać YLE?

 

Testy YLE są przeznaczone dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.

 

Dlaczego YLE?

 

Badania pokazują, że dzieci lubią uczyć się do testów YLE, a także je zdawać. Wiele zadań egzaminacyjnych polega miedzy innymi na kolorowaniu, rysowaniu czy rozmowie z egzaminatorem, co bardzo zachęca i inspiruje dzieci.

 

Cambridge Young Learners English Tests wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Wszyscy zdający na całym świecie są egzaminowani według tych samych zasad i dostają takie same certyfikaty Cambridge ESOL.

 

Każde dziecko, które podchodzi do testu YLE dostaje certyfikat. Z każdej z trzech części testu: słuchania, pisania i czytania oraz mówienia można uzyskać maksymalnie 5 tarcz, razem 15. Wynik pokazuje wyraźnie jakie dziecko robi postępy w nauce języka. Certyfikat jest także motywacją do dalszej pracy nad angielskim.

Po więcej informacji na temat YLE Test zapraszamy na stronę:

https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/cambridge-english/ktory-wybrac/egzaminy-dla-dzieci[:]