Pomożemy Tobie
porozumieć się
ze światem

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/beep/ftp/cjoBritanico/wp/wp/wp-content/themes/britanico/page.php on line 66

DLA FIRM - Business English

[:pl]

Oferta dla firm CJO Britanico

 

Centrum Języków Obcych „BRITANICO” od 2009 roku prowadzi szkolenia językowe w firmach i instytucjach. Kursy prowadzone są przez lektorów z wyższym wykształceniem filologicznym i metodycznym, którzy posiadają doświadczenie w uczeniu osób dorosłych na rozmaitych poziomach zaawansowania.

 

Zadaniem stosowanej przez lektorów metody komunikatywnej jest przełamanie bariery językowej oraz umożliwienie słuchaczom swobodnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym – zarówno na polu zawodowym, jak i towarzyskim, czy turystycznym. Najważniejszym założeniem współczesnej metodyki jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu – głównie temu celowi podporządkowany jest program nauczania. Zajęcia prowadzone są w sposób łączący naukę z rozrywką i integracją zespołu, z wykorzystaniem przeróżnych pomocy dydaktycznych.

 

CJO BRITANICO prowadzi dokumentację kursu, z uwzględnieniem wszelkich wskazówek szkolonej firmy – programy nauczania, listy obecności, wyniki testów, raporty postępów słuchaczy oraz ankiety badające stopień ich zadowolenia.

 

Na koniec kursu szkoła wystawia świadectwa…[:]