Pomożemy Tobie
porozumieć się
ze światem

[:pl]Warsztaty językowe w Anglii i okolicach 2017[:]

[:pl]Centrum Języków Obcych Britanico i Gimnazjum nr 1 im. H. Cegielskiego w Murowanej Goślinie już po raz czwarty organizuje we współpracy z HELLO English Culture Centre z Poznania warsztaty językowe w Londynie i okolicach.

Tym razem wyjeżdżamy w terminie 29 maja – 4 czerwca 2017 r.

Oprócz obejrzenia atrakcji w centrum Londynu (Big Ben, Buckingham Palace, Westminster Abby, Covent Garden, St. Paul’s Cathedral, Natural History Museum, Science Museum, London Transport Museum, National Gallery, Bank of England oraz udziału w spektaklu jednej ze sztuk Szekspira w teatrze The Globe), zwiedzimy korty tenisowe Wimbledonu, odwiedzimy króla Henryka VIII w jego pałacu Hampton Court, poznamy tajemnice studia filmowego, w którym kręcone były filmy o Harrym Potterze, a także spędzimy cały dzień w przepięknym Cambridge.

Nie jest to wyłącznie czas zwiedzania – uczestnicy czynnie zdobywają wiedzę poprzez wykonywanie określonych zadań i ćwiczeń (najbardziej aktywni i zaangażowani otrzymują nagrody i pamiątki) oraz mają możliwość rozwijania swych umiejętności językowych w sytuacjach codziennych – w sklepie, obiekcie zwiedzanym, a także w domu, gdyż zakwaterowani są w domach rodzin brytyjskich.

Koszt warsztatów: 1465 zł oraz £130 (opłata za wstępy do obiektów zwiedzanych)[:]