Pomożemy Tobie
porozumieć się
ze światem

Warsztaty językowo-kulturowe w Anglii

Warsztaty językowo-kulturowe w Anglii dla uczniów od V do VIII klasy. ZOSTAŁO KILKA OSTATNICH MIEJSC! Szanowni Państwo!♥️🇬🇧️♥️
Wyjeżdżamy w termine 8 – 14 czerwca 2019 r. Zamierzamy zwiedzić kilka znanych miast (Canterbury, Londyn, Portsmouth, Winchester, Cambridge, Dover) i ich atrakcje. Zaletą programów naszych wyjazdów jest różnorodność zawartych w nich propozycji – to nie tylko typowe zwiedzanie historycznych budowli (tj. zamek średniowieczny) oraz muzeów (w którym można podziwiać wydobyty z dna morza flagowy okręt Henryka VIII), ale także obiektów i ciekawych miejsc przyrodniczych (w tym roku klify oraz skalne sekretne tunele), edukacyjnych (miasteczko i budynki uniwersyteckie), sakralnych i kulturalnych (tym razem teatr szekspirowski oraz studia filmowe, w których kręcona była seria filmów o Harrym Potterze).
Nie jest to wyłącznie czas zwiedzania – uczestnicy czynnie zdobywają wiedzę poprzez wykonywanie określonych zadań i ćwiczeń (najbardziej aktywni i zaangażowani otrzymują nagrody i pamiątki) oraz mają możliwość rozwijania swych umiejętności językowych w sytuacjach codziennych – w sklepie, obiekcie zwiedzanym, a także w domu, gdyż zakwaterowani są w domach rodzin brytyjskich.
Koszt warsztatów: 1690 zł oraz £150 (opłata za wstępy do obiektów zwiedzanych)
Zapraszamy i pozdrawiamy,
CJO Britanico♥️🇬🇧️♥️